Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram

  Gömlek ara kartonu; tekstil ürünleri içerisinde en çok aranan ürünler içerisinde yer almaktadır. Erkek gömlek üreticileri, gömlek ara kartonunu tercih etmelerin en önemli sebebi, gömleğin katlama esnasında stabil bir şekilde standarta uygun olarak paketlenmesini ve sevkiyat sırasında ütüsünün ve şeklinin bozulmamasını sağlar.

  Gömlek ara kartonu; siparişi vermeden önce dikkat edilmesi gereken hususların başında yer alan kalite göz ardı edilmemesi gereken bir husustur. Gömlek ara kartonunun kalitesi ürününüzün ve doğal olarak firmanızın kalitesini belirler

  Kaliteli gömlek ara kartonu fiyatları için lütfen alt kısımlarda bulunan canlı destek kısımlarından yetkili çalışma arkadaşlarımıza ulaşınız.

  En ucuz gömlek ara kartonu fiyatları, sektöründe 27 yıllık bir tecrübeye sahip olan İstek İthalat A.Ş güvencesiyle sizlerle buluşuyor. İstediğiniz model ve adette geri ödeme garantisi sunan İstek İthalat   A.Ş gömlek ara kartonuna en uygun fiyatlarla garantili bir şekilde sahip olmanızı sağlıyor.

  Gömlek yaka çemberi, gömlek yaka kelebeği ve diğer gömlek malzemeleri hakkında bilgi ve sipariş için Canlı Destek bölümlerinden müşteri temsilcilerimizle yapacağınız görüşmeler sonunda, hem   gömlek malzemeleri hakkında detaylı bir bilgiye sahip olacaksınız, hemde en ucuz gömlek malzemeleri fiyatları sebebiyle maliyetlerinizi düşürürken kaliteden de ödün vermemiş olacaksınız.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

  İstek İthalat A.Ş baskılı koli bandı imalatında ki gösterdiği başarıyı kısa süre içerisinde genişlettiği ürün yelpazesinde ambalaj sektörünün başında yer alan baskılı poşetkarton çanta, kraft çantapromosyon tela çantahambez çantabaskılı koli,  ayrıca kargo poşetiopp jelatin gibi ürünlerinde de daha ileriye taşımıştır. 

  Bu ürünlere ek olarak; tekstil ürünlerinde gömlek malzemelerigömlek yaka çemberigömlek yaka kelebeğigömlek ara kartonu, dokuma etiketikarton etiket, yapışkan telaPromosyon ürünlerigömlek ve polyester düğme çeşitleriyle tüm ihtiyaçlarınıza tek kalemde en ucuz fiyatlarla sahip olabilme olanağı sağlamıştır.

Baskılı Koli Bandı Fiyatları
Sıradan koli bantlarından çok daha az bir ücrete elde edebileceğiniz size özel baskılı koli bandlarıyla...
Ürünleri Gör
Karton Etiket Çeşitleri
Varsa mevcut kurumsal logonuza sadık kalınarak, yoksa sıfırdan ücretsiz kurumsal kimliğiniz yansıtan logo ve tasarımlarla binlerce çeşit karton etkiet...
Ürünleri Gör
Previous
Next

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Copyright © 2021 İstek İthalat  A.Ş | Web Design by htmajans

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?