Gömlek ara kartonu; tekstil ürünleri içerisinde en çok aranan ürünler içerisinde yer almaktadır. Erkek gömlek üreticileri, gömlek ara kartonunu tercih etmelerin en önemli sebebi, gömleğin katlama esnasında stabil bir şekilde standarta uygun olarak paketlenmesini ve sevkiyat sırasında ütüsünün ve şeklinin bozulmamasını sağlar.

  Gömlek ara kartonu; siparişi vermeden önce dikkat edilmesi gereken hususların başında yer alan kalite göz ardı edilmemesi gereken bir husustur. Gömlek ara kartonunun kalitesi ürününüzün ve doğal olarak firmanızın kalitesini belirler

  Kaliteli gömlek ara kartonu fiyatları için lütfen alt kısımlarda bulunan canlı destek kısımlarından yetkili çalışma arkadaşlarımıza ulaşınız.

  En ucuz gömlek ara kartonu fiyatları, sektöründe 27 yıllık bir tecrübeye sahip olan İstek İthalat A.Ş güvencesiyle sizlerle buluşuyor. İstediğiniz model ve adette geri ödeme garantisi sunan İstek İthalat   A.Ş gömlek ara kartonuna en uygun fiyatlarla garantili bir şekilde sahip olmanızı sağlıyor.

  Gömlek yaka çemberi, gömlek yaka kelebeği ve diğer gömlek malzemeleri hakkında bilgi ve sipariş için Canlı Destek bölümlerinden müşteri temsilcilerimizle yapacağınız görüşmeler sonunda, hem   gömlek malzemeleri hakkında detaylı bir bilgiye sahip olacaksınız, hemde en ucuz gömlek malzemeleri fiyatları sebebiyle maliyetlerinizi düşürürken kaliteden de ödün vermemiş olacaksınız.

  İstek İthalat Aşbaskılı poşet imalatında ki gösterdiği başarıyı kısa süre içerisinde genişlettiği ürün yelpazesinde ambalaj sektörünün başında yer alan karton çantakraft çantapromosyon tela çantahambez çantabaskılı kolibaskılı koli bandı, ayrıca kargo poşetiopp jelatin gibi ürünlerinde de daha ileriye taşımıştır. 

  Bu ürünlere ek olarak; tekstil ürünlerinde gömlek malzemelerigömlek yaka çemberigömlek yaka kelebeğigömlek ara kartonu, dokuma etiketikarton etiket, yapışkan telagömlek ve polyester düğme çeşitleriyle tüm ihtiyaçlarınıza tek kalemde en ucuz fiyatlarla sahip olabilme olanağı sağlamıştır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?