Visit Us On TwitterVisit Us On FacebookVisit Us On YoutubeVisit Us On Instagram

  Gömlek yaka kelebeği, tekstil ürünleri içerisinde en çok aranan ürünler içerisinde yer almaktadır. Erkek gömlek üreticileri, gömlek yaka kelebeği tercih etmelerin en önemli sebebi, gömleğin katlama esnasında yaka kısmının stabil bir şekilde standarda uygun olarak paketlenmesini ve sevkiyat sırasında ütüsünün ve şeklinin bozulmamasını sağlar.

  Gömlek yaka kelebeği; siparişi vermeden önce dikkat edilmesi gereken hususların başında yer alan kalite göz ardı edilmemesi gereken bir husustur. Gömlek yaka kelebeği kalitesi ürününüzün ve doğal olarak firmanızın kalitesini belirler

  Kaliteli gömlek yaka kelebeği fiyatları için lütfen alt kısımlarda bulunan canlı destek kısımlarından yetkili çalışma arkadaşlarımıza ulaşınız.

  İstek İthalat Aşbaskılı poşet imalatında ki gösterdiği başarıyı kısa süre içerisinde genişlettiği ürün yelpazesinde ambalaj sektörünün başında yer alan karton çantakraft çantapromosyon tela çantahambez çantabaskılı kolibaskılı koli bandı, ayrıca kargo poşetiopp jelatin gibi ürünlerinde de daha ileriye taşımıştır. 

  Bu ürünlere ek olarak; tekstil ürünlerinde gömlek malzemelerigömlek yaka çemberigömlek yaka kelebeğigömlek ara kartonu, dokuma etiketikarton etiket, yapışkan telagömlek ve polyester düğme çeşitleriyle tüm ihtiyaçlarınıza tek kalemde en ucuz fiyatlarla sahip olabilme olanağı sağlamıştır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Copyright © 2021 İstek İthalat  A.Ş | Web Design by htmajans

Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?