Gömlek Yaka Çemberi

  Gömlek yaka çemberi; gömlek üreticilerinin paketleme esnasında kullandığı paketleme tekstil ürünlerinin adeta, olmazsa olmazıdır. Gömlek yaka çemberleri; karton malzemesin den olduğu gibi, pvc den de üretilmektedir. Gömlek yaka çemberi; baskılı veya baskısız olarak müşterinin tercihine göre imal edilebilmektedir. 

  Gömlek yaka çemberi fiyatları; tekstil üreticilerinin sipariş detaylarına göre farklılıklar gösterebilmektedir. Gömlek yaka çemberinin baskılımı, baskısız olacağı, gömlek yaka çemberinin baskılı olacaksa kaç renk olacağı ve en önemli faktör olan adedi.

  Sizde en kaliteli gömlek yaka çemberi fiyatları için, sitemizin alt kısmında bulunan Canlı Destek kısmından, imalat müdürümüze ulaşıp fiyat ve ürün bilgisi hakkında detaylı bilgi alıp siparişlerinizi verebilirsiniz.

  Gömlek imalatında, paketleme sürecinde sadece gömlek yaka çemberi değil, gömlek ara kartonu, gömlek yaka kelebeği, kilitli ip, opp jelatin, gömlek balina, yaka iğnesi gibi farklı gömlek paketleme ürünlerine ihtiyaç duyulmaktadır. 

  İstek İthalat A.Ş; Sadece gömlek ara kartonunda değil, tüm gömlek malzemeleri ihtiyaçlarınızı tek adresten, en uygun gömlek malzemeleri fiyatları ile sizleri de 22.000′ den fazla prestijli referanslarımız arasına davet etmekten kıvanç duymaktadır.

  En ucuz gömlek ara kartonu fiyatları için, bizimle iletişime geçin…

 

M.Nesih Özmen Mh. Nar Sk. Carlot Shoping AVM No:8-10 Mağaza No:18 Merter / İSTANBUL

0 212 507 81 55 – 0 212 507 70 77
0 212 557 04 15 – 0 549 507 81 55
0 555 968 60 10

Scroll to Top
Canlı Destek
Canlı Destek
İSTEK İTHALAT A.Ş
Sitemize Hoş geldiniz! Size Nasıl yardımcı Olabiliriz?
Ara