Gömlek yaka çemberi; tekstil ürünleri içerisinde en çok aranan ürünler içerisinde yer almaktadır. Erkek gömlek üreticileri, gömlek yaka çemberi tercih etmelerin en önemli sebebi, gömleğin katlama esnasında yaka kısmının stabil bir şekilde standarda uygun olarak paketlenmesini ve sevkiyat sırasında ütüsünün ve şeklinin bozulmamasını sağlar.

  Gömlek yaka çemberi; siparişi vermeden önce dikkat edilmesi gereken hususların başında yer alan kalite göz ardı edilmemesi gereken bir husustur. Gömlek yaka çemberi kalitesi ürününüzün ve doğal olarak firmanızın kalitesini belirler

  Kaliteli gömlek yaka çemberi fiyatları için lütfen alt kısımlarda bulunan canlı destek kısımlarından yetkili çalışma arkadaşlarımıza ulaşınız.

  İstek İthalat Aşbaskılı poşet imalatında ki gösterdiği başarıyı kısa süre içerisinde genişlettiği ürün yelpazesinde ambalaj sektörünün başında yer alan karton çantakraft çantapromosyon tela çantahambez çantabaskılı kolibaskılı koli bandı, ayrıca kargo poşetiopp jelatin gibi ürünlerinde de daha ileriye taşımıştır. 

  Bu ürünlere ek olarak; tekstil ürünlerinde gömlek malzemelerigömlek yaka çemberigömlek yaka kelebeğigömlek ara kartonu, dokuma etiketikarton etiket, yapışkan telagömlek ve polyester düğme çeşitleriyle tüm ihtiyaçlarınıza tek kalemde en ucuz fiyatlarla sahip olabilme olanağı sağlamıştır.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on pinterest
Pinterest
Temsilciyle Görüş
1
Canlı Destek
Hoş Geldiniz! Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?